UPOZORNĚNÍ: v neděli 19.7.2020 se bohoslužba v Nýřanech nekoná. V tento den je možné navštívit bohoslužbu v Západním sboru ČCE v Plzni, která se koná od 9.00 hodin. Slaví se 6. neděle po Trojici, bohoslužbě předsedá bratr farář Luděk Korpa.

UPOZORNĚNÍ: Od 17.5.2020 jsou v kazatelské stanici obnovené bohoslužby s účastí osob.  

Odkaz na aktuální audionahrávku bohoslužby z Farního sboru ČCE v Plzni – západ.

Odkaz na archiv audionahrávek bohoslužeb z Farního sboru ČCE v Plzni – západ od 22.3.

Odkaz na vysílané evangelické bohoslužby s obrazem.

Odkaz na záznam z bohoslužeb, které vysílá pravidelně od 22.3. každou neděli Česká televize. 

UPOZORNĚNÍ: Na základě vyhlášeného Nouzového stavu v naší zemi jsou všechny bohoslužby a ostatní aktivity ve stanici zrušené až do odvolání.

UPOZORNĚNÍ: ve čtvrtek 19.12.2019 se večer s Biblickými příběhy nekoná.

UPOZORNĚNÍ: v neděli 8.12.2019 se bohoslužba v Nýřanech nekoná, zveme srdečně na Adventní koncert od 17.00 hodin. Také se omlouváme, že dochází ke změně účinkující kapely, hudební skupina Quo Vadis z Plzně to ze zdravotních důvodů nebude, přejeme jim brzké uzdravení. Všem děkujeme za pochopení.


UPOZORNĚNÍ: v neděli 3.11.2019 se bohoslužba v Nýřanech nekoná. V tento den je možné navštívit bohoslužbu se slavením svaté večeře Páně od 9.00 hodin v západním sboru ČCE v Plzni. Slaví se 20. neděle po svátku svaté Trojice, bohoslužbě předsedá bratr farář Luděk Korpa.


UPOZORNĚNÍ: v neděli 27.10.2019 se bohoslužba v Nýřanech nekoná. V tento den je možné navštívit bohoslužbu od 9.00 hodin v západním sboru ČCE v Plzni. Slaví se 19. neděle po svátku svaté Trojice, připomínáme si Den reformace a Památku zesnulých. Bohoslužbě předsedá bratr farář Luděk Korpa.UPOZORNĚNÍ: v neděli 6.10.2019 se bohoslužba v Nýřanech nekoná.  V tento den je možné navštívit bohoslužbu Díkčinění za úrodu od 9.00 hodin v západním sboru ČCE v Plzni. Slaví se 16. neděle po svátku svaté Trojice a bohoslužbě se slavením svaté večeře Páně předsedá bratr farář Luděk Korpa.