Oznámení neděle 13.1.2019

  • Příští neděli 20. ledna budeme slavit 2. neděli po Zjevení Páně bohoslužba bude jako obvykle od 14.00 hodin. Kázat a vést bohoslužbu bude bratr Jiří Kantor. Ve sboru v Plzni se koná bohoslužba od 9.00 hodin a podle tradice sboru to bude Rodinná neděle; jejím hlavním tématem bude příběh o svatbě v Káni Galilejské; kázáním poslouží vzácný host bratr farář David Sinclair ze Skotské presbyterní církve.
  • Ve čtvrtek 17. ledna od 18.00 hodin se koná v prostorách chovatelů další z večerů s biblickými příběhy, tentokrát Příběhy zázraků Ježíše Krista. Jde o společné čtení a povídání nad Biblí. Večery jsou určené všem zájemcům.
  • Program ve sboru v Plzni v dalších dnech, např: ve čtvrtek od 15.00 hodin jsou biblické hodiny a ve středu 23. ledna od 18.00 hodin bude další ze sborových večerů Hovory nad Biblí – přivítáme v našem sboru opět bratra faráře Davida Sinclaira ze Skotské presbyterní církve, kterou nám představí, také historii křesťanství ve Skotsku a Skotsko samotné. Ve středu 13.února v 17.30 hodin se připravují Hovory s Galilejem – Okna vesmíru dokořán.
  • Staršovstvo děkuje všem, kteří v loňském roce kromě modliteb pamatovali na podporu sborové činnosti i finančně. Všichni zájemci, kteří v loňském roce poskytli dar na činnost sboru a rádi by dostali potvrzení pro daňové účely, ať kontaktují bratra faráře nebo místokurátora.
  • Týden modliteb za jednotu křesťanů se koná od 18. do 25. ledna 2019. K účasti nás zve Ekumenická rada církví v ČR a tématem je „Budeš usilovat o spravedlnost, a jen o spravedlnost“ (Dt 16,18-20). Společná ekumenická bohoslužba v Plzni se uskuteční ve čtvrtek 24. ledna od 18.00 hodin v kostele Nanebevzetí Panny Marie ve Františkánské ulici.
  • Po bohoslužbách jste zváni na posezení u dobré kávy nebo čaje.

  • Aktuální program ve stanici a další informace jsou k dispozici vždy  na nástěnce nebo na webových stránkách stanice ccenyrany.cz. 
  • Aktuální program v našem sboru v Plzni a další informace jsou k dispozici na nástěnce nebo na webových stránkách sboru plzen-zapadni-sbor.cz.  
Příspěvek byl publikován v rubrice Archiv oznámení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.