Oznámení neděle 6.1.2019

  • Příští neděli 13. ledna budeme slavit 1. neděli po Zjevení Páně a zde bude bohoslužba jako obvykle od 14.00 hodin. Kázat a vést bohoslužbu bude bratr Jiří Kantor. Ve sboru v Plzni bude bohoslužba od 9.00 hodin.
  • Ve čtvrtek 17. ledna od 18.00 hodin se koná v prostorách chovatelů další z večerů s biblickými příběhy, tentokrát Příběhy zázraků Ježíše Krista. Jde o společné čtení a povídání nad Biblí. Večery jsou určené všem zájemcům.
  • Program ve sboru v Plzni v dalších dnech: dnes v neděli 6. ledna od 17.00 hodin jsou to Hudební nešpory – večerní bohoslužba s hudbou – na programu je hudba pro vánoční rozjímání a ve čtvrtek od 15.00 hodin jsou také biblické hodiny, probírá se sedmá kapitola starozákonní knihy proroka Daniela. Ve středu 23. ledna od 18.00 hodin bude další ze sborových večerů Hovory nad Biblí – život presbyterní církve ve Skotsku, vzácným hostem bude bratr farář Sinclair David. V rámci Galerie u Jižního je vystaven betlém od bratra Jiřího Pumra.
  • Alianční týden modliteb začíná dnes 6. ledna a potrvá do neděle 13. ledna. Pořádá ho Česká evangelikální aliance a modlitební týden má letos téma „Modlitby v polarizované době“. Dnes bude zahájen v 17.00 hodin v kostele sv. Martina a Prokopa v Plzni – Lobzích, pořadatelem je Křesťanské společenství Plzeň a kázat bude plzeňský biskup Tomáš Holub. Na nástěnce najdete rozpis na celý týden.
  • Týden modliteb za jednotu křesťanů se koná od 18. do 25. ledna 2019. K účasti nás zve Ekumenická rada církví v ČR a tématem je „Budeš usilovat o spravedlnost, a jen o spravedlnost“ (Dt 16,18-20). Společná ekumenická bohoslužba v Plzni se uskuteční ve čtvrtek 24. ledna od 18.00 hodin v kostele Nanebevzetí Panny Marie ve Františkánské ulici.
  • Po bohoslužbách jste zváni na posezení u dobré kávy nebo čaje.

  • Aktuální program ve stanici a další informace jsou k dispozici vždy  na nástěnce nebo na webových stránkách stanice ccenyrany.cz. 
  • Aktuální program v našem sboru v Plzni a další informace jsou k dispozici na nástěnce nebo na webových stránkách sboru plzen-zapadni-sbor.cz.  
Příspěvek byl publikován v rubrice Archiv oznámení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.