Oznámení neděle 6.5.2018

  • Dnes v neděli 6. května slavíme 5. neděli po Velikonocích, neděli Rogate –  latinský název Rogate znamená „Modlete se!“. Neděle tentokrát není nazvaná podle začátečních slov vstupního žalmu, ale podle zvyku konat prosebná a kajícná shromáždění před svátkem Nanebevstoupení Páně. Káže a bohoslužbu vede bratr Jiří Kantor.
  • Příští neděli 13. května budeme slavit 6. neděli po Velikonocích a poslední neděli před svatodušními svátky, neděli Exaudi „Vyslyš mne, Hospodine!“ (Žalm 27:7). Zde bude bohoslužba jako obvykle od 14.00 hodin. Kázat a vést bohoslužbu bude bratr Jiří Kantor.
  • Upozorňujeme, že v neděli 20. května se bohoslužba v Nýřanech nekoná. Budeme mít společnou bohoslužbu se slavením svaté večeře Páně v Plzni od 9.00 hodin. Koná se Slavnost seslání Ducha svatého a zároveň rodinná neděle.
  • Dnešní sbírka je na provozní náklady a staršovstvo také připomíná archovou sbírku na Jeronymovu jednotu. Děkujeme všem dárcům.
  • Aktuální program ve stanici a další informace jsou k dispozici vždy  na nástěnce nebo na webových stránkách stanice ccenyrany.cz
  • Aktuální program v našem sboru v Plzni a další informace a sdělení jsou k dispozici na nástěnce nebo na webových stránkách sboru plzen-zapadni- sbor.cz Upozorňujeme na některé akce v následujících dnech, které se budou konat ve sboru v Plzni – dnes 6. května od 17.00 hodin se uskuteční v  rámci Slavnosti svobody 2018 vernisáž výstavy: Dětství malované – Mládí a víra v ilustracích českých malířů přelomu 19. a 20. století, autorem výstavy je Miloslav Krist. Následovat bude vzpomínka na bohoslužby americké armády v roce 1945 a dobovou swingovou hudbu 40. let zahraje BIG BAND Petra Mráze. Ve středu 9. května od 17.00 hodin se koná květnová porada staršovstva. Ve čtvrtek 10. května od 18.00 hodin se bude konat bohoslužba – Slavnost Nanebevstoupení Páně se slavením svaté večeře Páně (biblické hodiny nejsou) a za týden v úterý 15. května od 18.00 hodin se uskuteční další setkání z cyklu Hovory s Galileem na téma „Kosmická diskuze“.
  • Po bohoslužbách jste zváni na posezení u dobré kávy nebo čaje.
Příspěvek byl publikován v rubrice Archiv oznámení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.